Prolog

Jestem obserwatorem i o tym piszę. O życiu, które inspiruje. Człowiek jest najciekawszym istnieniem na świecie. Ludzie, których spotykam to skarbnice niesamowitych historii. Uwielbiam ich obserwować, rozmawiać z nimi i uczyć się od nich. Każde spotkanie skłania do refleksji i podjęcia nowych wyzwań. Przeczytasz na tej stronie o moich obserwacjach, czyli postrzeganiu życia. Poznasz inspiracje, są nimi historie ludzi i zdarzeń, które mnie zmieniają. Przedstawię Ci swoje pasje, a w nich opowiem o sobie – będziesz miał okazję usłyszeć moją historię.

Swoją przygodę z pisaniem rozpocząłem na portalu Deon. Był to blog osobisty, który poruszał sprawy wiary. W roku 2014 przeniosłem się pod własny adres, a Pudełko nic przeobrażało się w swojej formie, aż do dnia dzisiejszego.

Czym jest Pudełko nic? To miejsce, które ma w głowie każdy z nas. Jest pudełkiem skarbów i wspomnień, ale może bardziej miejscem spokoju. Tam nic się nie dzieje. W tej ciszy można po prostu odpocząć i tego Ci życzę na mojej stronie.